Slovo na dnes


Odkazy k Bohu


Odporúčame


Vyhľadávanie na skránke


WEB HELP

  • Google Translate/Prekladač
  • Google Search/Vyhľadávač
  • iGoogle
  • Bookmarks/Záložky


KONTAKTY NA GAY-KRESŤANSKÉ DIANIE, SPOLOČENSTVÁ A ĽUDÍ NA SLOVENSKU


Ďakujeme vopred za prejavený záujem a dôveru, aj konštruktívnu kritiku, nápady či spoluprácu, a hlavne – tešíme sa na nové priateľstvá, prípadne stretnutia a spoločné akcie.GAY-CHRISTIANS SLOVAKIA EMAIL

Ak si želáte poslať nám svoj príspevok, oznam, ohlas, informácie, otázky, vyjadriť svoj postoj, alebo informovať sa o našich stretnutiach a aktivitách, môžete napísať na adresu:GAY-CHRISTIANS SLOVAKIA na Facebooku

Ak máte záujem byť informovaní o aktuálnom dianí v našom okruhu či pripojiť sa

www.facebook.com/gaychristians.slovakiaGAY-CHRISTIANS SLOVAKIA READER‘S SPACE

Ak máte záujem byť informovaní o aktuálnom dianí v našom okruhu či pripojiť sa
k nemu, môžete sa stať jedným z registrovaných čitateľov, ktorým sú posielané informačné emaily. Môžete sa tak dozvedieť nielen o aktuálnych príspevkoch a nových textoch na našej web stránke, ale aj o našich pravidelných stretnutiach či plánovaných aktivitách.
Registrovaní čitatelia môžu tiež nielen vkladať komentáre k článkom, ale aj svoje staršie komentáre upravovať, a cez komentáre prípadne diskutovať s inými čitateľmi alebo pisateľmi textov.
Registrácia čitateľov a záujemcov o email informačníkGAY-CHRISTIANS SLOVAKIA SOCIAL NET

Popri hlavnej “materskej” webstránke HOMOSEXUÁLNI KRESŤANIA A IM BLÍZKI, otvorenej pre vyjadrenie a prezentáciu rôznych gay-kresťanských aktivít a skupín na Slovensku, sme vytvorili aj “dcérsku” podstránku PRIESTOR PRE PRIATEĽSTVO, ZOZNÁMENIE A KOMUNIKÁCIU, ešte voľnejšie k dispozícii pre slovenských gay-kresťanov, ich iniciatívy, spoločenstvá, aj jednotlivcov, niečo ako “komunitný komunikačný network”, zároveň však diskrétny, neverejný, len pre registrovaných, tak trochu akoby kombináciu sociálnej siete, blogov, zoznamky, inzercie, oznamov, diskusného fóra, a pod. K jeho užívaniu aj rozvoju a tvorbe sa môžete pridať cez registráciu na adrese:
Nonemtálne v rekonštrukciiGAY-CHRISTIANS SLOVAKIA DISKUSNÉ a INFORMAČNÉ FÓRUM

Ak by ste sa chceli zapojiť do osobnejšej komunikácie v rámci diskusií na rôzne témy, zadávať a sledovať rôzne oznamy, pozvánky a informácie, je aj taká možnosť.
Fórum je určené hlavne pre ľudí, čo sa zúčastňujú našich osobných stretnutí, (ako náhrada mailinglistu, ktorý príliš zahlcoval email schránky), ale nielen pre nich.
Preto má fórum 3 rôzne úrovne "viditeľnosti" - diskrétnosti, resp. je rozdelené na 3 subfóra:
Jedno je prístupné a viditeľné v obmedzenej forme aj neregistrovaným.
Druhé je prístupné a viditeľné iba registrovaným členom, ktorí sa navzájom poznajú aj osobne z našich mesačných stretnutí.
Tretie je určené pre organizačný tím.
Registrovaní členovia majú tiež možnosť hneď po prihlásení vidieť, ktoré príspevky sú nové, čo uľahčuje prehľad v množstve rôznych tém a podtém.
Ak by ste sa chceli pripojiť, môžete, registrácia, ako aj následná komunikácia je ľahká a rýchla, veľmi podobná emailovej komunikácii, akurát bez zahlcovania vašej osobnej schránky:
http://forum.gaychristians.sk/GAY-CHRISTIANS SLOVAKIA at GAY CHRISTIAN EUROPE net

Ak máte záujem byť informovaní o gay-kresťanskom dianí, kontaktoch, aktivitách, príbehoch a spoločenstvách v iných krajinách Európy, môžete navštíviť web stránku a komunikačné fórum GAY CHRISTIAN EUROPE http://www.gaychristian-europe.com, kde majú aj homosexuálni kresťania zo Slovenska svoju podstránku http://www.gaychristian-europe.com/index-sk.php, a kde sa tiež môžete zapojiť do diskusného a informačného fóra na adrese
http://www.gaychristian-europe.com/forum/GAY-CHRISTIANS SLOVAKIA STRETNUTIA

Naše mesačné stretnutia chcú byť otvorené pre gay-kresťanov z rôznych cirkví/tradícií, i bez cirkví/tradícií, s rôznym chápaním/nechápaním Slova i rôznymi životnými postojmi a cestami, vo vzájomnej úcte k našim rôznostiam a inakostiam, i k vzájomným nesúhlasom či nepochopeniam. Láska nevylučuje rôznorodosť, rozličnosť nebráni láske. Pokúšame sa stretávať pravidelne, na “území” rôznych kresťanských spoločenstiev/cirkví, podľa možností a okolností, a podľa vôle, nápadov a inšpirácií zúčastnených.
Viac informácií pre záujemcov o stretnutia spoločenstva