Slovo na dnes


Odkazy k Bohu


Odporúčame


Vyhľadávanie na skránke


WEB HELP

  • Google Translate/Prekladač
  • Google Search/Vyhľadávač
  • iGoogle
  • Bookmarks/Záložky


Radšej choré dieťa, ako dieťa homosexuálne

uverejnené dňa 29. 12. 2009 | Autor/ka: Prevzaté viz. zdroj

Dr. Czeizel Endre bol šokovaný výsledkom podľa, ktorého by sa až 91% žien rozhodlo pre potrat, keby vedeli, že ich budúce dieťa je nositeľom génu, ktorý je zodpovedný za homosexualitu.

Pritom len 31% matiek by sa rozhodlo ukončiť tehotenstvo, keby vedeli, že plod má gén zodpovedný za skorý srdcový infarkt.

Genetik, ktorého pozná celý svet Dr. Czeizel Endre počas svojej Ostrihomskej prednášky priniesol výsledky prekvapujúceho a šokujúceho prieskumu.

Výskum bol zameraný na budúce matky, ktoré sa mali vyjadriť, v ktorých prípadoch by sa rozhodli pre potrat. Počet tých, ktoré by volili potrat v prípade, že by sa dokázal gén zodpovedný za homosexualitu u plodu je tri krát vyšší, ako u tých, ktoré by potrat volili v prípade, ak by sa dokázal gén zodpovedný za srdečnú vadu.

Prednáška sa uskutočnila pod názvom „Naše rodinné dedičstvo – požehnanie, alebo kliatba“ a preslávený genetik hovoril o vzniku a vývoji človeka a o optimálnom plánovanom rodičovstve. Do prednášky zahrnul aj výsledky nedávneho výskumu, ktorého sa zúčastnilo 5000 žien.

Dnes už veda dokáže identifikovať množstvo génov zodpovedných za rôzne dedičné choroby a vývojové defekty. Čoraz častejšie sa tieto vady odhaľujú ešte pred narodením dieťaťa, preto otázka „V ktorom prípade by ste sa rozhodli o prerušenie tehotenstva?“ bola nanajvýš aktuálna.

Publikované: 17.9.2009

Zdroj: http://radio.rogy.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=1932&Itemid=143

Zdroj: radio.rogy.cz

Páči sa vám tento článok?