Slovo na dnes


Odkazy k Bohu


Odporúčame


Vyhľadávanie na skránke


WEB HELP

  • Google Translate/Prekladač
  • Google Search/Vyhľadávač
  • iGoogle
  • Bookmarks/Záložky


Homosexuáli podľa vládnych politikov: “...chorí ľudia...”

uverejnené dňa 10. 01. 2010 | Autor/ka: Prevzaté viz. zdroj

"SNS sa k problematike manželstiev medzi rovnakými pohlaviami vyjadruje jednoznačne. Sme zásadne proti tomu, aby sa propagovali tieto choré vzťahy," vyhlásil predseda SNS Ján Slota.

Dodal, že on osobne považuje homosexuálov za chorých ľudí. "Ak je niekto chorý, treba to akceptovať. Ale keď vidím tých transvestitov, ako si robia niekde zraz a chodia holí po meste a prezentujú to ako módu, tak ja to považujem za pohoršujúce a choré," vyhlásil.

"Pre mňa za mňa, keď sa dvaja chlapi milujú, nech sa milujú, ale nech to robia tak, ako sa to robilo v minulosti, že o tom nikto nevedel," povedal predseda SNS.

Slovenská národná strana (SNS) nechce prenasledovať homosexuálov, je však proti rôznym formám propagácie homosexuality. Pre TASR to povedal predseda SNS Ján Slota.

Ak by sa organizácie homosexuálov pokúsili v Európe presadiť registrované partnerstvá osôb rovnakého pohlavia prostredníctvom súdnych precedensov, podľa Slotu by mal slovenský parlament protestovať podobne ako v prípade rozsudku Európskeho súdu pre ľudské práva (ES?P) ohľadom zákazu používania krížov na talianskych štátnych školách. "To nie je len taliansky problém, lebo o ňom nerozhodol taliansky súd, ale európsky súd. A kresťanstvo by malo byť neoddeliteľné od európskej civilizácie," upozornil “kresťan” Slota.


Publikované: 21.12.2009

Zdroj: http://www.aktuality.sk/clanok/152741/slota-sns-nechce-prenasledovat-homosexualov/

Zdroj: aktualne.sk

Páči sa vám tento článok?